Napoje kokosowe

Napoje kokosowe oferowane w naszym sklepie zawierają certyfikowane składniki ekologiczne. Są one świetnym urozmaiceniem rodzimej kuchni i diety osób aktywnych.

Sam napój kokosowy jest aromatyczny, wyglądem przypomina tradycyjne mleko, lecz subtelny posmak kokosa sprawia, że nie można go pomylić z żadnym innym. Ma to swoich zwolenników, jak i przeciwników oczywiście, jednak wiele faktów przemawia za zdrowotnymi właściwościami tego napoju.

“Mleko kokosowe” bardzo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Zawiera wit. A, C, E, witaminy z grupy B oraz dobrze przyswajalny kwas laurynowy, co korzystnie wpływa na nasz układ kostny i nerwowy. Znajdziemy tu także kwas kaprynowy, który zwiększa elastyczność tętnic, potas, żelazo, fosfor, błonnik magnezu, wapń. Zalety tego napoju są znane i cenione szczególnie przez osoby podejmujące systematyczny wysiłek fizyczny. Kwasy tłuszczowe znajdujące się w kokosie stanowią źródło energii i sprawiają, że nasycony nimi organizm nie sygnalizuje potrzeby uzupełniania swoich zasobów energetycznych. Krótko mówiąc- w czasie codziennego wysiłku i treningu nie sięgamy co chwilę po przekąski i inne “wspomagacze”, gdy mamy pod ręką taki napój.

Napoje kokosowe

Aktywne filtry